czwartek, 21 lipca 2011

Enterosgel - zdrowie i uroda.

ENTEROSGEL to oryginalny suplement diety na bazie krzemu organicznego służący do usuwania toksyn z organizmu. 

ENTEROSGEL korzystnie wpływa na przebieg różnych chorób. Można go z powodzeniem stosować w przypadku chorób z dziedziny: alergologii, dermatologii, gastroenterologii, ginekologii, hepatologii, chirurgii, onkologii, psychiatrii, stomatologii i urologii. Nadaje się do detoksykacji organizmu przy dietach odchudzających oraz w przypadkach uzależnień. Chroni organizm przed niepożądanymi skutkami spożycia alkoholu. Istnieje ponad 200 specjalistycznych opracowań medycznych dokumentujących działanie Enterosgelu.

ENTEROSGEL to delikatny żel bez smaku i zapachu, który można bezpośrednio połknąć lub łatwo rozmieszać w napoju i wypić.

ENTEROSGEL to żel kwasu metylokrzemowego, który tworzy porowatą strukturę cząsteczkową (podobną do gąbki) potrafiącą związać i usunąć toksyny posiadające przeważnie budowę średniocząsteczkową.

ENTEROSGEL Działa w przewodzie pokarmowym, gdzie wiąże z sobą średniocząsteczkowe substancje: związki toksyczne, produkty rozkładu, cholesterol, toksyny, które uszkadzają błonę śluzową żołądka i jelit, alergeny, bakterie chorobotwórcze i wirusy. Odnawia naturalną mikroflorę jelitową. Nie wiąże pierwiastków śladowych i innych pożytecznych substancji. Sam nie ulega wchłonięciu przez organizm i wydalany jest z niego wraz z toksynami. Nie ma niepożądanych efektów.

Budowa chemiczna - to przestrzenna złączona krzemoorganiczna matryca, przypominająca gąbkę, zbliżoną do rozmiaru porów, które są dostosowane do sorpcji przeważnie średniocząsteczkowych substancji.

Enterosgel - suplement diety, opracowany w celach wspomagania leczenia zatruć toksynami, poprawienia mikrobiocenozy, odbudowy nabłonka błon śluzowych i innych tkanek organizmu. Wyróżnia się wysokaą biozgodnością.

Enterosgel - oryginalny preparat stosowany do kompleksowej detoksykacji organizmu posiada silne właściwości sorpcyjne. Działa na zasadzie wybiórczego wchłaniania. Pojemnością wchłaniania przewyższa 2-2,5 razy inne tego typu preparaty. Preparat sprzyja odbudowie naturalnej mikroflory jelit. Wiąże i wyprowadza wirusy. Eliminuje alergeny z organizmu. Powlekając powierzchnie nabłonka żołądka i jelit, Enterosgel chroni je przed zewnętrznymi chemicznymi i mechanicznymi uszkodzeniami. Poprawia mikrokrążenie krwi w śluzówce przewodu pokarmowego i fizjologiczną produkcję śluzu. Posiada właściwości gojące rany.

Enterosgel to oryginalny suplement diety o unikatowym składzie nie mający odpowiedników na świecie, mający zbawienny wpływ na zdrowie człowieka. Światowej sławy naukowcy opracowali zdumiewającą formułę usuwającą toksyny i patogeny z organizmu. Przybrała ona postać żelu zawierającego związki krzemu. Formuła ta kompleksowo oczyści Twój organizm ze szkodliwych substancji.


STOSOWANIE:
Przy zapalnych i nadżerkowo-wrzodowych procesach przewodu pokarmowego Enterosgel przyspiesza naprawcze i regeneracyjne procesy na własnej płytce powłoki śluzowej. Przy chorobie wrzodowej doprowadza do usunięcia Helicobacter pylori.

Przy wyraźnym zaburzeniu równowagi bakteryjnej w jelitach, preparat pozwala osiągnąć normalizację mikroflory w ciągu 10-12 dni. W leczeniu nieskomplikowanego zaburzenia równowagi bakteryjnej jelit zwykle wystarczy tygodniowy okres stosowania.
 Preparat pozwala osiągnąć poprawę samopoczucia chorych, skrócenia okresu dyspeptycznego, odczucia bólu, gorączki, normalizacji funkcji przewodu pokarmowego.

Na wypadek ostrej chirurgicznej patologii organów jamy brzusznej (zapalenie otrzewnej różnej etiologii) przeprowadzenie sorpcji jelitowej przy pomocy Enterosgelu, zmniejsza dwukrotnie mikrobową kontaminację zawartości jelit i skraca okres niedomagań. Znacznie zmniejsza się liczba pooperacyjnych powikłań w jamie brzusznej. U chorych na zakażenia jelitowe temperatura normalizuje się w ciągu pierwszych kilku dób stosowania, stolec normalizuje się w drugiej dobie.

Po zastosowaniu Enterosgelu u cierpiących na choroby nerek, lub u osób z powikłaniami związanymi z chroniczną niewydolnością nerek, wyraźnie zmniejsza się kwasica i azocica. Do 10-12 dnia stosowania Enterosgelu wskaźniki kreatyniny i mocznika zmniejszają się odpowiednio, 1,7 i 2,2 razy, odbudowuje się wodorowęglowy potencjał krwi, polepsza się amoniogeneza nerek.

Wykorzystanie Enterosgelu we wspomaganiu leczenia wirusowego zapalenia wątroby daje pozytywny efekt, który przejawia się w poprawie samopoczucia chorych, podwyższeniu apetytu, zmniejszeniu albo zaprzestaniu skórnego swędzenia i słabości, obniżeniu koncentracji bilirubiny i aktywności aminotransferazy, poprawie wskaźników tymolowych. Efekt będzie następował w okresie 5-7 dób od początku leczenia.

W przypadku atopowego zapalenia skóry i innych skórnych alergii efekt występuje już po upływie 1-2 dób od pierwszego zastosowania preparatu. Zmniejsza się swędzenie, stabilizuje się chory obszar skóry, nie pojawiają się nowe ogniska zapalne, wysypki czy moknięcia. Chorobowy proces udaje się przerwać średnio w ciągu 6-13 dób.

Według danych Kliniki Chorób Dziecięcych Moskiewskiej Medycznej Akademii im I.M. Sieczenowa  zastosowanie Enterosgelu w kompleksowej terapii astmy oskrzelowej pozwala obniżyć ciężar albo zapobiec zaostrzeniu choroby, zwiększyć długotrwałość okresu pomiędzy atakami, znormalizować wskaźniki immunologiczne, wskaźniki funkcji oddechowych. Stosowanie Enterosgelu pozwoliło na odstąpienie od przeciwhistaminowych preparatów i redukcję długiego okresu przyjmowania broncholitykow.

Szczególnie godne uwagi jest zastosowanie Enterosgelu w przypadku grypy i innych ostrych zakażeń wirusowych - efektywność eliminacji wirusów i toksycznych produktów ich działalności pozwala bezpiecznie zwalczyć chorobę, średnio w ciągu 2-3 dni i nie dopuścić do niepożądanych komplikacji.

Przeciwwskazań brak, skutków ubocznych nie stwierdzono.


żródło: 
http://herbavit.com.pl/katalog/default.asp?id_sklepu=73&id_dzialu=0&srch=enterosgel

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz