piątek, 22 lipca 2011

Rzuć palenie! - biorezonansowa terapia antynikotynowa

Poczuj się wolnym...

Najskuteczniejszą obecnie metodą zwalczania głodu nikotynowego ( nałogu palenia papiero- sów) jest metoda biorezonansu.  
BRT to metoda  bezpieczna, bezbolesna, nieinwazyjna, no i skuteczna. 
Minimum 24 godziny przed terapią należy wypalić ostatniego papierosa i zachować jego niedopałek.

  Przynieść go z sobą do gabinetu w dniu terapii  (w małym słoiczku, buteleczce szklanej lub folii aluminiowej). Zostanie on wykorzystany w  terapii  na etapie  przygotowania  ,,anty - preparatu", a także do zapisu informacji dla terapii wspomagającej.

  Osoba poddawana terapii  antynikotynowej  zostaje włączona w ,,obieg informacyjny" urządzenia poprzez specjalne,,elektrody" - w organiżmie w tym czasie zachodzą reakcje mające na celu wygaszenie  głodu nikotynowego.

  Terapia wspomagająca ( m.in. oczyszczająca ) kontynuowana jest przez pacjenta  samodzielnie w domu. Wskazane jest więc, po seansie terapeutycznym, wypicie min. 1.5 l  niegazowanej wody, aby ułatwić proces wydalania toksyn i  szkodliwych metabolitów przez skórę, drogi moczowe i jelito. Zalecane są również  ziołowe kąpiele domowe ( np.z dodatkiem skrzypu, młodych pędów i liści brzozy czy soli morskiej ). Osobiście polecam  dodatkowo, doustnie - preparat  Enterosgel.

  W ciągu najbliższych dni, najważniejszym pozostaje opanowanie odruchowego sięgania po papierosa, w czym niewątpliwie pomaga uczciwe wyzbycie się papierosów z bezpośredniego otoczenia.
  Nie zaleca się równoległego stosowania środków wspomagających, zawierających nikotynę  ( np. gumy, plastry).
  Bierne palenie nie stanowi zagrożenia, lecz pierwszy aktywnie wypalony papieros w przyszłości - choć nie smakuje, powoduje "wpisanie" głodu na nowo. Najczęściej równa się to z  powrotem do nałogu. W takiej sytuacji należy zabieg powtórzyć.

  Skuteczność metody jest  imponująca. Po jednym zabiegu 90% ludzi nie pali (bezterminowo)!.
  Pozostałe 10% to osoby, u których nastąpiła redukcja głodu nikotynowego. Wówczas wskazane jest skorzystać z jeszcze jednej wizyty.


  Biorezonans Diagnostyka i Terapia
  Jastrzębie Zdrój, u. Kusocińskiego 23A
  Rejestracja telefoniczna:  w godz.11,00 - 16,00 
  tel.32 / 47 330 45

  2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   OdpowiedzUsuń
  2. Akurat skuteczności tej metody nie znam więc ciężko jest mi cokolwiek na jej temat powiedzieć. Ja korzystałam z https://allencarr.pl i wiem na pewno, że w moim przypadku akurat ta metoda zadziałała znakomicie. W końcu palenie jest niemodne i bardzo źle wpływa na nasze zdrowie jak i może zrujnować nasze życie.

   OdpowiedzUsuń